KOGEMUS

Ehitusvaldkonnas algas teadmiste kogumine aastast 1994 ning jätkub tänase päevani. Väikemajade ehitamine on nende kogemuste kokku panemine ning edasi arendamine.

Oleme näinud (ehitanud ja teinud omanikujärelevalvet) sadade korterite ning kümnete eramute valmimist ning kokku puutunud erinevate teiste ehitusobjektidega (laod, tootmisruumid, ööklubid, kohvikud, haiglaruumid, farmaatsia tootmisruumid jne). Selle aja jooksul oleme saanud tänu arvukatele klientidele hea teadmiste pagasi mida rõõmsalt kasutada saame. Pidev õppimine ja koolitamine on järjepidevuse aluseks ja pea igal aastal oleme osalenud lühematel või pikematel koolitustel. Viimati läbitud koolituste hulka kuuluvad EKA korraldatud Arhitektuuri  konserveerimise ja restaureerimise täiendkoolitus ja täiendkoolitus “Ruumid targ(em)aks”

VILLART - VÄIKEMAJAD

 

Väikemajad on huvi pakkunud mitmeid aastaid ning selle projekti elluviimine ja kujunemine on olnud põnev ettevõtmine, tänaseks on esimesed majad valmis saanud ning andnud mõtteid edasisteks tegevusteks. 
VILLART – 1835.a.
Eestimaalased said sel aastal endale perenimed ning just seda nime kandsid minu esivanemad kuni aastani 1938.
Täna võtsin nime uuesti kasutusele ning olgu see nimi mälestuseks möödunud aegadest ning suunatud tulevikku väikemajade ehituse näol. VILLART hindab ja väärtustab ajaloolisi tavasid ja tõekspidamisi mida esivanemad on läbi aegade armastanud ja materjalide osas kasutanud. 
VILLART – registreeritud kaubamärk

MEIE VÄÄRTUSED

“Hästi tehtud on parem kui hästi öeldud”

Mugavus, vajaduste põhine ja hästi läbi mõeldud sise – ja välisruum annavad hea tunde kehale ja meelele. Kenasti paika pandud materjalid loovad harmoonilise vaatamise.

Iga maha võetud puu on väärtus mida tuleks targalt kasutada.

Väärtustame aega kui seemnest sirgus puu, puu mis andis endast kõik, et särada ja pakkuda kaitset ning kõike mida üks mets vajas. Nüüd on see puu jõudnud ringiga meie juurde näitamaks tugevust ja ilu.

VISIOON

Loome eksklusiivse väikemajade seeria, kus on kõik mugavused, nutikad ja kaunid ehituslikud lahendused.

Väikemaja on parim paik Sulle kus olla, kus aeg maha võtta ning nautida ka töötegemist. 

Tehniliselt soovime jõuda tulemusteni kus väikemaja suudaks “ennast” ise ära majandada (päikesepaneelid, vihmaveekasutamine jne).

Iga projekt on Sinu soove ja vajadusi arvesse võttes unikaalne ehitustöö.

MARGUS VILISOO

JUHATAJA


villart@villart.ee
5115007

Kui sul tekkis huvi,

siis leia hetk ja võta meiega ühendust,

VÕIMALUSTEL POLE PIIRE !

KONTAKTANDMED


VILLART – registreeritud kaubamärk

Aadress:

Võtmeheina tee 7, Alliku küla, Saue vald

TELEFON:

5115007 – VÄIKEMAJAD

5109989 – KINNISVARA

E-mail:

villart@villart.ee -VÄIKEMAJAD

anneli@villart.ee – KINNISVARA

KIRJUTA MEILE

    © VILLART. Kõik õigused kaitstud. Kasutustingimused ja PRIVAATSUSPOLIITIKA